İletişim

Klima modelleri

 • Klima modelleri

  Klima modeli seçerken, klimanın yerleştirileceği alan baz alır. Duvar tipi klima fiyatları klimanın hangi sıklıklarla kullanılacağı, hangi alana hizmet edeceği gibi detaylandırma işlemleri klima seçimi için önemli durumlardandır. Büyük ofislerde ya da evlerde tercih edilen modeller ile daha küçük alanlarda yer alan klima modelleri farklılık göstermektedir.

  Klima modeli seçerken 7.000Btu-24.000Btu-h arasında olan ısıtma ya da soğutma değerleri küçük konutların içinde ya da daha minimal ofislerde tercih edilir. Büyük mağaza ve ofislerde ise bu oran, 24.000Btu-60.000Btu arasında olabilmektedir.

  Kullanım ihtiyacı ve kullanım alanına bağlı olarak seçilen klima modelleri arasında,

  Duvar Tipi klima fiyatları

  Yer Tipi Modeli

  Salon Tipi Modeli

  Kanal*Gizli tip Model

  Kaset Tipi Model yer almaktadır.

  Klima seçiminin sonrasında, Duvar tipi klima fiyatları, klima bakımları ve klima temizliği yer almaktadır. Klima modelinin markası bu noktada elbette önemlidir ama önemli olan durum, zaman içinde toz ve pis hava dalgasının oluşturduğu tıkanmalardır.  Var olan temizlik işlemi, klima modelinizin işlem durumuna göre yapılmakta, ilaçlanmakta ve gerekli bilgiler tarafınıza aktarılmaktadır. Güven duyduğunuz uzman ekiplerin sizi bilgilendirilmesi ile yılda en az iki kere gerçekleştirilen uygulamalar, klimanın ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır.

  14032017

  10.03.2017 21:45:56  Görüntülenme : 697
  Yayınlanma Tarihi : 14/03/2017